ankmar-madencilik

Vakumla Taşıma Sistemlerinin Teknik Avantajları

ANKMAR Vakumlu Mermer Taşıma Sistemleri, mermer plakasının makinadan alınması, taşıması ve istiflenmesi işlerini pratik bir şekilde yaptığı için makinanın zamandan kazanmasını ve daha verimli çalışmasını sağlar.

Verimli İşleyiş: ANKMAR Vakumlu Mermer Taşıma Sistemleri, mermer plakalarının makineden alınması, taşınması ve istiflenmesini hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirerek işleme makinelerinin daha fazla üretim yapmasını sağlar.

Kullanıcı Dostu Tasarım: Pratik mermer yükleme ve boşaltma işlevi ile kullanımı son derece kolaydır, bu da işçilerin daha verimli çalışmasını sağlar.

Güvenli Çalışma: Güçlü vakum özelliği, mermer yükleme ve boşaltma işlemlerini firesiz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bu, işletme güvenliği ve işçi sağlığı açısından büyük bir avantaj sunar.

Ekonomik Çözüm: Firesiz çalışma özelliği, sistem maliyetini kısa sürede amorti etmenizi sağlar. Ayrıca havalı sistem olduğu için minimum enerji tüketimi ile ekonomik çalışma olanağı sunar.

İşçi ve İş Güvenliği: Güçlü vakum özelliği ile mermer plakaların düşmesi veya kırılması sonucu oluşabilecek kazaları önler, işçi ve iş güvenliği sağlar.

İşçilik Avantajı: Tek bir operatör ile mermer plakaların makinaya verilmesi ve alınıp istiflenmesi işçilik avantajı sunar.

Kullanım Kolaylığı: Blok kesme makinasında istediğiniz elemanı kolayca çalıştırma olanağı sunar.

Hızlı Üretim: Sistem, iş makinelerinin maksimum hızda çalışmasına olanak tanır ve mermer plakalarını kırılma riskini azaltır.

Yüksek Hareket Kabiliyeti: Vakum aparatları, 90° yatar özelliğe sahiptir ve minimum mesafe kaybıyla çalışır.

Sorunsuz Çalışma: Tasarımı sayesinde tıkanma yapmadan ve problem çıkarmadan mükemmel bir çalışma kabiliyeti sunar.

Düşük Gürültü Seviyesi: Hava ile çalıştığı için gürültü emisyonu işçilere rahatsızlık vermez, iş yükünü kolaylaştırır.

Maksimum Verim: Birinci sınıf kalitede aşınmaya dayanıklı bileşenleri ile uzun süreli kullanım sağlar.
Hızlı Üretim ve İstifleme: Yüksek verimli çalışma hızı sayesinde hızlı üretim ve istifleme imkanı sunar.

Ergonomik Kullanım: Ergonomik çalışma imkanı sunması ile pratik ve zahmetsiz üretim yapılmasını sağlar.

Özel Üretim Yeteneği: Makinalarımız müşteri ihtiyaçlarına göre proje bazlı olarak özel tasarlanabilir.

Güçlü Yükleme ve Boşaltma Kapasitesi: 1000 kg'a kadar yükleri insan kol kuvveti ile kolayca hareket ettirme yeteneği sunar.

Minimum Bakım Gereksinimi: Bakım ihtiyacı neredeyse sıfır seviyededir. Bu şekilde kendini çok kısa sürede amorti etmiş olur.